Segment BEARINGS so svojím širokým portfóliom výrobkov vyrábaných pod značkou KINEX patrí medzi významných svetových dodávateľov štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre uloženia v rôznych priemyselných aplikáciách. Okrem ložísk ponúka aj dodávky ložiskových skríň pre nápravy nákladných železničných vagónov.

Segment BEARINGS reprezentuje výrobca – spoločnosť KINEX BEARINGS, a.s. a spoločnosti zabezpečujúce distribúciu jeho výrobkov, dodávku vstupov do výroby alebo výrobné spoločnosti produkujúce výrobky menšieho významu.

Spoločnosť KINEX BEARINGS, a.s. má viac ako 110 ročnú tradíciu v strojárskom priemysle, vo výrobe ložísk a väčšina produkcie je exportovaná do celého sveta. Aktuálne je certifikovaná podľa noriem ISO 9001, ISO 14001 a disponuje ďalšími segmentovými certifikáciami.

Produktové portfólio KINEX BEARINGS a.s. tvoria: ložiská pre železničný, automobilový či textilný priemysel, špeciálne ložiská pre leteckú a špeciálnu techniku, ložiská pre ostatné priemyselné aplikácie a mostové ložiská. Portfólio dopľňajú mechanické a digitálne meradlá a meracie prístroje.

Viac na:
www.kinex.sk
www.kinexbearings.com
www.kinexmeasuring.com
www.globalsuply.com