Veletržní jaro patřilo ZETORU

24.06.2019 - V průběhu druhého čtvrtletí se v Evropě uskutečnila řada významných veletrhů agrární techniky, na kterých nechyběli zástupci ZETOR TRACTORS a.s. Díky široké síti zahraničních afilací a lokálních partnerů se ZETOR prezentoval na největších oborových akcích na Slovensku, na Ukrajině, v Litvě, v Polsku, v Rumunsku, v Estonsku, v Německu, v Srbsku, v Bulharsku a ve Velké Británii.

V průběhu druhého čtvrtletí se v Evropě uskutečnila řada významných veletrhů agrární techniky, na kterých nechyběli zástupci ZETOR TRACTORS a.s. Díky široké síti zahraničních afilací a lokálních partnerů se ZETOR prezentoval na největších oborových akcích na Slovensku, na Ukrajině, v Litvě, v Polsku, v Rumunsku, v Estonsku, v Německu, v Srbsku, v Bulharsku a ve Velké Británii.

Distributoři na veletrzích standardně představují základní portfolio značky či stroje nejvhodnější pro danou oblast. Letos byl hlavním poutačem model ZETOR MAJOR v novém designu či ZETOR CRYSTAL HD 170 s novou převodovkou ECO40 výrazně snižující provozní výdaje.

„Veletrhy jsou skvělou příležitostí, jak přímo komunikovat se stávajícími i potencionálními zákazníky. Nové informační technologie nejsou všechno, osobní kontakt je stále velmi důležitý. Účastníme se největších světových veletrhů, ale také těch lokálních. Ty umožňují osobnější kontakt s koncovými zákazníky a třeba i personalizovanější prezentaci jednotlivých traktorů,“ uvádí Jakub Hurta, Marketing Manager společnosti ZETOR.

ZETOR se během jara účastnil množství významných mezinárodních veletrhů a také řady lokálních. Na konci března se představil na Agrosalonu na Slovensku. V dubnu pak zavítaly české traktory na veletrhy Ka pasesi 2019 v Litvě, Agromarsz v Polsku, Agraria v Rumunsku, Maames v Estonsku a Agra v Německu. Květnu dominovaly akce v jižní Evropě: Agro Pitesti, Agriplanta a Timagralim v Rumunsku, International Agriculturar Fair v Srbsku a Bata Agro v Bulharsku. V červnu se ZETOR účastnil veletrhů Agro 2019 na Ukrajině, Royal Highland Show ve Velké Británii a Dni poľa na Slovensku.